Dosadba višňovky v Jenči

31. 3. 202215stromů13osob

Čtvrteční odpoledne jsme s firmami Vaillant a Protherm strávili krásnou výsadbou třešní a višní v Jenči. A ač byl teprve poslední březen, už se hlásilo o slovo aprílové počasí. My jsme se naštěstí nenechali předpovědí zastrašit a odměnou nám bylo sucho a hlavně teplota, která nás poháněla k svižné práci :). Za dvě a půl hodiny jsem tak byli i s instruktáží hotoví!
Doplňovali jsme starou višňovku, kde převážně rostou třešně různého věku a bohužel některé z nich již dožívají. Proto jsme k těmto dosadili nové a dalšími jsme celou višňovku uzavřeli směrem od pole.
Práce šla celém týmu Vaillantu a Prothermu od ruky, jako by každý den sázeli! Dokonce si s sebou iniciativně dovezli menší bagřík, potřeba byl ale až u posledního stromu, kde jsme již všichni trochu pociťovali únavu a tak nastoupila na řadu "těžší" technika :).
Děkuji moc obci Jeneč, že se skvěle zajímá o svoje pozemky a zeleň v obci, také děkuji firmě Vaillant a firmě Protherm za financování výsadby a v neposlední řadě moc děkuji všem, co se zúčastnili a přidali své ruce k tomuto dílu!

Jana Donátová

Vysázeno ve spolupráci:

Vaillant Group Czech s.r.o.

Vaillant Group Czech s.r.o.

Jeneč

Jeneč

Zpět na seznam>